Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Połączeni - śliczny naszyjnik z bursztynem

Połączeni - śliczny naszyjnik z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
468 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Połączeni - śliczny naszyjnik z bursztynem

Połączeni to srebro artystyczne z najwyższej półki. Ten wspaniały naszyjnik to znakomity zestaw barw. Zobacz jak do siebie pasują! Zielony kamień to chryzopraz z Turcji, a żółty to nasz piękny bursztyn o ciemnej mlecznej barwie. Wyglądają jak wręcz stworzone by być razem. Doskonałe dobrane proporcje sprawiają, że miło się patrzy na to dzieło. Stonowane barwy są niezwykle przyjemne w odbiorze. Jeśli lubisz odcienie żółtego i zielonego to ta biżuteria jest właśnie dla Ciebie! Naszyjnik nie jest duży, a jego niewielka grubość to gwarancja właściwego ułożenia i wygodnego noszenia. Połączeni nie posiada żadnych ostrych krawędzi i haczących miejsc. Możesz go nosić zawsze i do wszystkiego. Wybierz naszyjnik Połączeni i ciesz doskonale zrobionym srebrem, bo warto mieć coś fajnego! Próba 925, masa 29,9g Wym. 6,8 x 2,7 cm Długość rzemienia Ty wybierasz i napisz to podczas składania zamówienia.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: