Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Mgiełka - pierścionek z pięknym bursztynem

Mgiełka - pierścionek z pięknym bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
389 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Mgiełka - pierścionek z pięknym bursztynem

Oto masz przed sobą prawdziwe złoto Bałtyku w najpiękniejszym wydaniu. Dlaczego warto wybrać pierścionek Mgiełka? Ponieważ kupując go wybierasz same korzyści! Bez trudu możesz porównać go do innych pierścionków, przyglądając się jego zdjęciom. Dobrze zrobiony pierścionek powinien być piękny, trwały i wygodny w noszeniu. To oznacza, że kupując pierścionek musisz być pewna, że Ci się podoba, jego konstrukcja wykonana jest prawidłowo i jest odpowiednio mocna. Następna bardzo ważna rzecz to oprawa bursztynu, która powinna go mocno trzymać, a jej ścianki odpowiednio grube nie powinny być krzywe, ostre czy poszarpane. Oprawa kamieni to sedno sztuki jubilerskiej, a nie każdy tę sztukę opanował na tyle by zrobić to poprawnie. I co najważniejsze, grubość obrączki nawet po powiększeniu wciąż powinna być na tyle solidna, by nie deformować się z byle powodu. Wybierz Mgiełkę, wybierz super produkt! Masa 9,6 g Próba 925 Kamień Bursztyn Długość 2,8 cm Szerokość 1,7cm Rozmiar 15 lub większy

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: