Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Mozaika - pierścionek z pięknym agatem

Mozaika - pierścionek z pięknym agatem

Autor

Aleja Srebra

      
329 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Mozaika - pierścionek z pięknym agatem

Mozaika to ręcznie robiony pierścionek z przepięknym okazem agatu. Ten wspaniały kamień pełen jest odcieni brązów ślicznie wymieszanych ze sobą. Tworzą one jakieś bliżej nieokreślone wzory, na które patrzy się z wielką przyjemnością i zaciekawieniem. Mozaika to idealny drobiazg dla kobiet, które właśnie takie kolory upodobały sobie szczególnie. Pierścionek wykonany jest perfekcyjnie, a ilość srebra użyta do jego zrobienia jest gwarancją trwałości i Twojego zadowolenia przez wiele lat. Klasyczna znakomicie wykonana forma to oczywiście wygoda noszenia. Poznaj piękno i jakość pierścionków z mojej pracowni. Pięknie wykona biżuteria czeka na Ciebie. Mozaika to znakomita okazja, by przekonać się, że warto postawić na najwyższą jakość wykonania. Masa 8,44 Próba 925 Kamień Agat Długość 2,4 cm Szerokość 1,4 cm Rozmiar 12 lub większy

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: