Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Jelonek - piękny naszyjnik z bursztynem

Jelonek - piękny naszyjnik z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
669 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Jelonek - piękny naszyjnik z bursztynem

Jelonek to ręcznie robione srebro. Od przygotowania bursztynu aż po najmniejszy srebrny element wszystko robione jest w najbardziej tradycyjny sposób. Dla koneserów biżuterii artystycznej to doskonała okazja, by powiększyć swoją kolekcję o jeszcze jeden wyjątkowy przedmiot. Piękny przezroczysty bursztyn w kolorze miodu zrobi wrażenie na każdym oglądającym. Naszyjnik Jelonek sprawi Ci wiele radości. To klejnot z najwyższej półki srebra artystycznego. Jakość wykonania tej biżuterii nie ma sobie równych. Cały projekt jest przemyślany pod kątem trwałości i komfortu noszenia. Wybierz najlepsze z Arsneo i ciesz się nową wspaniałą ręcznie robioną biżuterią. Długość na życzenie! Bursztyn przezroczysty z niewielkimi łuskami po lewej i prawej stronie. Próba 925 Masa 22,7 Wym. bursztynu 5 x 2,8 cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: