Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Eteryczne bursztyny - kolczyki z super bursztynami

Eteryczne bursztyny - kolczyki z super bursztynami

Autor

Aleja Srebra

      
468 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Eteryczne bursztyny - kolczyki z super bursztynami

Eteryczne bursztyny to ręcznie robiona biżuteria artystyczna z najwyższej półki. Te przepiękne kolczyki z unikatowymi bursztynami robią fantastyczne wrażenie. Posiadają mnóstwo zalet, które sprawdzą się w praktyce. Choć nie są małe ich masa to zaledwie 8,85 g! Wykonane są z największą precyzją, a odpowiednia ilość srebra użyta do ich wykonania jest gwarancją trwałości Twojej nowej biżuterii. Technika wykonania tych wspaniałych kolczyków to najbardziej tradycyjne metody złotnicze. W połączeniu ze specjalnie szlifowanymi bursztynami daje efekt wręcz rewelacyjny. To najlepsza jakość ręcznej pracy, bo robione ręcznie w mojej pracowni oznacza zrobione najlepiej. Przepiękne bursztyny w tych kolczykach to odmiana jasna przezroczysta wypełniona prawie w całości mleczną rozwianą strukturą. Wyglądają magicznie! Wybierz je i poznaj jakość najlepszej ręcznej pracy. Masa 8,85 wym. 7 x 1,7 cm Bursztyn.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: