Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Węgielki - piękne kolczyki z onyksami

Węgielki - piękne kolczyki z onyksami

Autor

Aleja Srebra

      
249 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Węgielki - piękne kolczyki z onyksami

Kolczyki Węgielki jak wszystko z mojej pracowni są fajnie pomyślane i świetnie zrobione. Jeśli potrzebujesz dodatku z pięknym akcentem w kolorze czarnym to warto rozważyć ich zakup. Dlaczego? Węgielki to prostota i piękno, a prostota nie oznacza w tym wypadku prostej pracy dla autora. Wbrew pozorom wykonanie biżuterii w taki sposób jest bardzo wymagające. Trzeba jednak zrobić dwie sztuki tego samego w dosłownym tego słowa znaczeniu. Musi być zachowana symetria, a wszystko wykonane z precyzją godną najlepszego jubilerstwa! Jeśli interesujesz się biżuterią artystyczną to z pewnością dostrzeżesz i docenisz wysiłek autora włożony w tę piękną parę kolczyków. Kolczyki Węgielki zrobią wrażenie. Zapięcia w tych kolczykach są zamykane. Masa 6,5 g długość 6,0 cm szerokość 1,15 cm kamienie onyksy

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: