Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Euforia-piękny naszyjnik z malachitem i chryzokolą

Euforia-piękny naszyjnik z malachitem i chryzokolą

Autor

Aleja Srebra

      
869 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Euforia-piękny naszyjnik z malachitem i chryzokolą

Taki kamień był tylko jeden, gdy go zobaczyłem od razu wiedziałem, że muszę go mieć. Zielony jak trawa, niebieski jak smerf muszę mieć, muszę go mieć! Do tego duży, a kształt idealny, by zrobić z niego naszyjnik. I oto jest naszyjnik Euforia, biżuteria artystyczna godna kolekcjonerki srebra artystycznego z najwyższej półki. Przepięknie wymieszane minerały, wspaniałe żywe barwy, prawdziwy cud natury. Ten kamień to naprawdę przepiękny okaz, ślicznie wypolerowany, absolutnie wyjątkowy. Jeśli sięgniesz po niego i znajdziesz mu właściwe miejsce wśród Twoich kreacji może powstać coś megapięknego! Może to być ciemne tło, nawet czarne ale może być też kolorowe. Jeśli się chwilkę zastanowisz to szybko przekonasz się w jak wielu zestawieniach można wykorzystać Euforię. Wybierz ten wyjątkowy naszyjnik, zobacz to na żywo i niech ogarnie Cię Euforia! Masa 46 g, próba srebra 925, wymiary 4,3 x 5 cm. Długość rzemienia na życzenie. Kamień-Chryzokola z malachitem.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: