Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Tulipan- barwny wisior z muszlą i bursztynem

Tulipan- barwny wisior z muszlą i bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
768 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Tulipan- barwny wisior z muszlą i bursztynem

Tulipan to wspaniały i niezwykle barwny wisior. Możesz nosić go każdego dnia przez cały rok. Zimą i jesienią rozjaśni szarą kreację, a latem ślicznie dopasuje się do barwnego zwiewnego stroju. Wisior jest znakomicie wykonany i nosić się będzie wybornie. Mimo swoich dość dużych wymiarów jest to biżuteria lekka. Bursztyn w tym jubilerskim dziele to rodzaj surowca mlecznego., a towarzystwo muszli wyraźnie mu służy. Obok siebie wyglądają pięknie. Tworzą ciekawą kompozycję, która przyciągnie niejedno zazdrosne spojrzenie. Podejmij decyzję jeszcze dziś, bo Tulipan czeka na Ciebie! Masa 22,5 g, wymiary 8,7 x 3,5 cm. Próba srebra 925, Muszla paua, bursztyn mleczny.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: