Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Harfa - stylowy naszyjnik z bursztynem

Harfa - stylowy naszyjnik z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
468 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Harfa - stylowy naszyjnik z bursztynem

Harfa to perfekcja, bo ten bursztynowy naszyjnik zrobiony jest z największą precyzją. Harfa to piękno, bo gdy patrzysz na tę biżuterię Twoje wrażenia są pozytywne. Harfa to doskonałe proporcje, bo wszystkie wielkości dobrane są z największą starannością. Ta piękna biżuteria artystyczna jest dla każdej kobiety, która chciałaby mieć coś niezwykłego z bursztynem. Wybierając Harfę sięgasz po same korzyści, a zmówiony drobiazg dobrych wrażeń dostarczy Ci całą moc. Naszyjnik z pięknym przezroczystym bursztynem na każdym zrobi ogromne wrażenie, a Ciebie bez trudu przekona, że Twój wybór był najlepszy. Harfa to same zalety więc nosić się będzie znakomicie, jakość wykonania nie ma sobie równych. Wybierz piękno i trwałość z mojej pracowni, wybierz wrażenia, których dostarczy Ci Harfa. Masa 28,29 g Próba 925 Kamień Bursztyn Długość 7 cm Szerokość 3,3 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: