Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Rycerzyki - urocze kolczyki z awenturynem

Rycerzyki - urocze kolczyki z awenturynem

Autor

Aleja Srebra

      
369 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Rycerzyki - urocze kolczyki z awenturynem

Dla wszystkich kobiet lubiących podłużne kształty kolczyków, lekko oksydowane srebro i zielony kolor, kolczyki Rycerzyki mogą być dokładnie tym, czego poszukują. Są niezwykle piękne, a ich podłużna forma o doskonałych proporcjach jest gwarancją Twojego znakomitego wyglądu, jeśli zdecydujesz się właśnie na nie. Awenturyny w przyciemnionym srebrze prezentują się przepięknie. Jeśli lubisz srebro artystyczne robione ręcznie, to masz okazję powiększyć swoją kolekcję o biżuterię absolutnie wyjątkową, która wyróżnia się nie tylko swoim pięknem, ale również niespotykaną jakością wykonania. Decydując się na te kolczyki wybierzesz srebro z najwyższej artystycznej półki, a zielone awenturyny w srebrnej zbroi będą zawsze chronić Twój doskonały wygląd, jak na Rycerzyki przystało! Masa 10.5 g Próba 925 Kamień awenturyn Długość 7 cm Szerokość 1,3 cm Zapięcia otwarte zabezpieczane zatyczkami.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: