Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Zielone serducho-wisior z pięknym malachitem

Zielone serducho-wisior z pięknym malachitem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Zielone serducho-wisior z pięknym malachitem

Zielone serducho to wisior artystyczny z ogromnym okazem pięknego malachitu. Takich rzeczy nie spotyka się co dzień. Nie dość, że duży to jeszcze z wymalowanym przez naturę ślicznym wzorem. Jaśniejsze i ciemniejsze tony układają się niczym fale wody rozchodzące się po dotknięciu. Gdy zobaczyłem ten niesamowity zielony kamień u sprzedawcy nie zastanawiałem się ani chwili. On po prostu musiał być mój. Od razu wiedziałem, że całe srebro, które zamieni go w biżuterię to perfekcyjnie wykonana oprawa, bo tu nie potrzeba nic więcej. Sam kamień jest bajecznie piękny i dla każdej miłośniczki koloru zielonego to może być nie lada gratka! Jeśli zielony to tylko ten! Masa 31 g wymiary wysokość 5,6 cm szerokość 4,6 cm. Próba srebra 925, malachit Wraz z wisiorem otrzymujesz piękny rzemień zakończony srebrem, którego długość sama określasz. Masa 31 g Próba 925 Kamień Malachit Długość 5,6 cm ( z uszkiem) Szerokość 4,6 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: