Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Sielanka- naszyjnik z dużym bursztynem

Sielanka- naszyjnik z dużym bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
528 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Sielanka- naszyjnik z dużym bursztynem

Sielanka to znakomicie wykonane srebro artystyczne. Gdy weźmiesz ten wisior do rąk szybko zobaczysz co znaczy świetna ręczna robota. W mojej pracowni ręcznie robione znaczy zrobione najlepiej. Najlepsza biżuteria robiona ręcznie musi wyróżniać się jakością. Na czym to polega? Najlepsza jakość to najczęściej najwięcej spędzonego czasu nad przygotowaniem dzieła. Jakość musi oznaczać coś więcej niż tylko przyczepienie uszka do przypadkowego minerału. Jakość musi wiązać się z trwałością przedmiotu za który zapłacisz w końcu niemałe pieniądze. Jakość musi wiązać się z jego pięknem, a jej dopełnieniem będzie oryginalny projekt. Sielanka to naszyjnik, który spełnia wszystkie te warunki, by powiedzieć o nim - biżuteria najwyższej jakości. Sielanka to duży przezroczysty bursztyn perfekcyjnie oprawiony w srebro. Wybierz Sielankę to właśnie ta śliczna biżuteria artystyczna z bursztynem wprowadzi Cię w doskonały nastrój. Masa 30,55 g Próba 925 Kamień Bursztyn Dług. 6,3 cm Szer. 3,5 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: