Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Brąz - wisior z pięknym agatem

Brąz - wisior z pięknym agatem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Brąz - wisior z pięknym agatem

Brąz to znakomicie wykonany wisior z plastrem pięknego agatu. Na górze delikatną zielenią swoją obecność akcentuje chryzopraz z Turcji. Agat wygląda niezwykle interesująco ale uznałem, że mały zielony dodatek będzie właściwym rozwiązaniem do realizacji zaplanowanego projektu. Oba kamienie są perfekcyjnie oprawione solidnym srebrem, którego odpowiednie sposób wykończenie jest gwarancją piękna tej biżuterii artystycznej. Nie bez znaczenia jest tutaj też właściwa wysokość oprawy agatowego plastra. Wykonana do pewnej wysokości jego naturalnej krawędzi pozostawia na widoku cześć pierwotnej skorupy. Wygląda to naprawdę pięknie. Kto może sięgnąć po ten wspaniały wisior? Na pewno wielbicielka brązów ale nie tylko. Wisior Brąz może być także doskonałą biżuterią na nadchodzącą porę roku, a jako dodatek do cieplejszych kreacji z pewności wyglądać będzie oszałamiająco! Wymierz długość rzemienia i sięgnij po brąz! Masa 24,8 g wymiary 9,5 x 3,6 cm próba 925, agat, chryzopraz.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: