Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Splendor-niezwykły wisior z bursztynem

Splendor-niezwykły wisior z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Splendor-niezwykły wisior z bursztynem

Wisior Splendor to znakomicie wykonana biżuteria artystyczna dla najbardziej wymagających dam. Jeśli poszukujesz czegoś bardzo oryginalnego i świetnie zrobionego to właśnie to. Zaletą tego wspaniałego wisiora jest także jego uniwersalna wielkość. Nie jest malutki ale nie jest też wielki, dlatego można nosić go zawsze! Spójrz na jakość tej pracy! To śliczny przedmiot zrobiony tak, by trwał wiecznie! Każde miejsce wykończone z niespotykaną precyzją, przemyślany projekt, a wszystkie elementy oprawy odpowiednio solidne, byś mogła cieszyć się tym niezwykłym przedmiotem w nieskończoność. W Splendorze lśni piękny przezroczysty bursztyn z nieco zakłóconym wnętrzem przez co wygląda jeszcze ciekawiej oraz zielony onyks specjalnie szlifowany do tego projektu. Oba kamienie są perfekcyjnie i bardzo mocno oprawione, to robi niesamowite wrażenie! Posmakuj prawdziwego jubilerstwa, zamów Splendor i ciesz się sztuką! Masa 22g wym. 7 x 3,7 cm Dług. rzemienia na życzenie. Bursztyn,zielony onyks.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: