Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Kosmos-wisior z kosmicznym agatem

Kosmos-wisior z kosmicznym agatem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Kosmos-wisior z kosmicznym agatem

Kosmos to biżuteria artystyczna z najwyższej półki, świetnie zrobiona i zawierająca niezwykły kamień. Jego niesamowity wygląd robi ogromne wrażenie na każdym oglądającym. Minerał został przygotowany specjalnie do tego konkretnego projektu. Od niego też zaczął się cały proces twórczy. Ręcznie robiona biżuteria z mojej pracowni to również szlifowanie kamieni i nadawanie im specyficznego kształtu. Dzięki temu biżuteria jest nie tylko piękna ale również niepowtarzalna, bo formy jakie osiąga są niespotykane u innych twórców. To wszystko stanowi o wartości ręcznie robionej biżuterii i pomaga podjąć decyzję o wyborze konkretnego dzieła. Wybierz Kosmos i raduj się najlepszą sztuką jubilerską. Masa 22,8 g wymiary 8,5 x 3 cm kamień agat, srebro 925, długość rzemienia na życzenie. Masa 22,8 g Próba 925 Kamień Agat Długość 8,5 cm Szerokość 3 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: