Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Życie - naszyjnik z serafinitem

Życie - naszyjnik z serafinitem

Autor

Aleja Srebra

      
429 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Życie - naszyjnik z serafinitem

Klasyczny naszyjnik srebrny wykonany ręcznie, w którym oprawiony jest prostokątny kamień w odcieniach zielonego. Wygląd tego minerału przypomina rośliny, a rysunek na nim jest troszkę podobny do obrazków, które odkrywamy na szybach po mroźnej nocy. Niektórzy również kojarzą wygląd zewnętrzny serafinitu z piórami, a nawet nazywają ten ciekawy kamień Anielskim kamieniem. Powierzchnia srebra dookoła oprawki pokryta jest grawerem nawiązującym do tych pięknych rysunków zawartych w strukturze minerału. Naszyjnik wykonany jest tak, by umożliwiał, bezproblemowe odnowienie od czasu do czasu, a jego forma gwarantuje przyjemność noszenia i zakładania naszyjnika do dowolnej kreacji. Jeśli więc dopasujesz to srebro kolorystycznie do swojego ubioru nic nie stoi na przeszkodzie, aby Życie w życiu towarzyszyło Ci każdego dnia. Wybierz Życie! Próba 925, masa 25,7 wym.5,3 x 3,7 cm Długość rzemienia na życzenie. Kamień - serafinit

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: