Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Bursztynowe płomyki-subtelne kolczyki z bursztynem

Bursztynowe płomyki-subtelne kolczyki z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Bursztynowe płomyki-subtelne kolczyki z bursztynem

Bursztynowe płomyki to biżuteria artystyczna robiona ręcznie. Mozolna jubilerska praca zaczyna już się od chwili wyselekcjonowania bryłki bursztynu, z której kolczyki mają powstać. To bardzo ważny etap, bo niezwykle istotne jest, żeby wycięte dwa kawałki jantaru, które będą w kolczykach stanowiły parę i pasowały do siebie pod każdym względem. Wtedy biżuteria wygląda pięknie i elegancko. Bursztyny w tych kolczykach to odmiana mleczna, a gdy spojrzysz pod światło zobaczysz, że nie nie jest jednorodna. W ich wnętrzu widać strukturę bursztynu w postaci wymieszanych jaśniejszych i ciemniejszych tonów. Bursztyny są pięknie i mocno oprawione w srebro ale są bardzo lekkie! To wielka zaleta w przypadku kolczyków i warto wziąć to pod uwagę rozważając ich zakup. Wybierz Bursztynowe płomyki i ciesz się ich lekkością! Masa 6g, wymiary 6,5 x 1,1 cm. Próba 925.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: