Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Wspomnienie - biżuteria z pięknym riolitem

Wspomnienie - biżuteria z pięknym riolitem

Autor

Aleja Srebra

      
569 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Wspomnienie - biżuteria z pięknym riolitem

Ten wspaniały wisior z riolitem to biżuteria artystyczna z najwyższej półki. Kamień jest piękny i niezwykle interesujący. Jego wnętrze wzbudza zaciekawienie, a jednocześnie nie rzuca się jakoś specjalnie w oczy. Można przyglądać mu się bez końca, by za każdym razem dostrzegać coś nowego. Riolit otrzymał wspaniałe pasującego do niego tło w postaci ażurowej kompozycji otaczającej oprawę. Subtelna nadająca lekkości znakomicie eksponuje minerał i wprowadza nastrój godny najpiękniejszej biżuterii. Swym wyglądem przypomina gałązki drzew ale Twoja interpretacja może być zupełnie inna. Ten interesujący wisior to znakomicie wykonana biżuteria artystyczna, która z powodzeniem spełni rolę ekskluzywnego prezentu. Jeśli poszukujesz właśnie takiego śmiało podejmuj decyzję, by to Wspomnienie na zawsze pozostało w Twojej pamięci. Masa 21,14g wymiary 7x4cm kamień riolit, długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: