Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Duet-przepiękny wisior z kwarcem i labradorytem

Duet-przepiękny wisior z kwarcem i labradorytem

Autor

Aleja Srebra

      
738 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Duet-przepiękny wisior z kwarcem i labradorytem

Duet to wisior niezwykły, to srebrne dzieło ozdobione dwoma różnymi kamieniami naturalnymi. Ten wspaniały wisior artystyczny oczaruje Cię swoim pięknem, a jest co podziwiać, bo każdy kamień ma do pokazania inny efekt. Mniejszy kamień to labradoryt jest bardziej kolorowy, a jego światło bardziej intensywne. Jego barwy to zieleń, złoto i odrobina błękitu. Duży kamień to kwarc sokole oko ciemny lub ze złotawym odcieniem w zależności od tego jak pada na niego światło. Połączone w jedną kompozycję tworzą niezwykłe jubilerskie dzieło! Znakomita jakość tej biżuterii robionej ręcznie to dopełnienie całości i jeszcze jeden powód, by sięgnąć po Duet. Wybierz najlepsze srebro artystyczne i ciesz się jego pięknem. Masa 23,9 g wymiary 8,2 x 3,2 cm Kamienie: labradoryt i kwarc sokole oko. Długość rzemienia na życzenie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: