Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Dwie natury - biżuteria z jaspisem i bursztynem

Dwie natury - biżuteria z jaspisem i bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
689 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Dwie natury - biżuteria z jaspisem i bursztynem

Ta niezwykła ozdoba wykonana ze srebra eksponuje piękno dwóch skarbów ziemi. Mniejszy to jaspis oceaniczny o ciemnozielonej barwie z charakterystycznym rysunkiem. Prawa jaśniejsza strona dodatkowo ozdobiona jasnymi plamkami nadaje mu jak mawiają oglądający kosmicznego wyglądu. Większy ze skarbów ziemi to mleczny bursztyn w naturalnej formie. Jego powierzchnia jest częściowo wypolerowana, a część pokrywają naturalne zagłębienia. Oba kamienie pięknie do siebie pasują. Ich spokojne barwy oraz zdobienia powierzchni nadane przez matkę naturę są urozmaiceniem i zarazem tym co je łączy Wisior Dwie Natury to biżuteria wykonana perfekcyjnie i bardzo przemyślana. Jeśli ją wybierzesz będzie Cię cieszyć przez długie lata. Wybierz najlepszą jakość i ciesz się sztuką. Masa 29,2 g Próba 925 Kamień Jaspis oceaniczny, bursztyn Długość 8,5 cm Szerokość 3,8 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: