Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Bursztynowe jabłuszko-wisior z pięknym bursztynem

Bursztynowe jabłuszko-wisior z pięknym bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Bursztynowe jabłuszko-wisior z pięknym bursztynem

Bursztynowe jabłuszko to prawdziwy biżuteryjny unikat wśród ręcznie robionego srebra. Jeśli lubisz założyć coś naprawdę niezwykłego wybierz ten wisior. Jest duży, piękny i wykonany perfekcyjnie, a oryginalny projekt to dodatkowo wartość. Wszystko to decyduje o cenie tej niezwykłej biżuterii, której wartość po latach z pewnością będzie jeszcze większa. Znakomicie zrealizowany projekt eksponuje duży oryginalny mleczny bursztyn, który zachował swój naturalny kształt. Delikatna obróbka powierzchni i polerowanie to w zasadzie wszystko co było potrzebne aby wydobyć jego walory. Drugi mniejszy kamień w tym projekcie imitujący listek to zielony onyks. Bursztynowe jabłuszko to biżuteria dla koneserki ręcznie robionego srebra. Jeśli czujesz smak prawdziwej sztuki, wybierz Bursztynowe jabłuszko i sztuką w najlepszym wydaniu. Masa 30,6 g wymiary 8,5 x 4,3 cm. Próba 925. Bursztyn, zielony onyks. Długość rzemienia na życzenie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: