Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Dwa bursztyny super naszyjnik z dwoma bursztynami

Dwa bursztyny super naszyjnik z dwoma bursztynami

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Dwa bursztyny super naszyjnik z dwoma bursztynami

Naszyjnik Dwa bursztyny to biżuteria tworzona ręcznie. Począwszy od wyselekcjonowania i przygotowania bursztynów aż po prace wykańczające wszystko jest efektem tradycyjnego jubilerstwa. Dwa bursztyny to projekt piękny, ciekawy i praktyczny. Jest w nim wszystko czego potrzebujesz. Można tu podziwiać nie tylko urok naturalnych i różniących się od siebie bursztynów. Ich kolory i kształty oraz wzajemne dopasowanie będą cieszyć Twoje oczy. Wszystko wykonane z największą precyzją byś zakupioną biżuterią mogła cieszyć się każdego dnia! Naszyjnik nie jest ciężki, a jego forma jest bardzo zwarta i praktyczna w noszeniu. Niewielka grubość i zupełnie płaski tył to dodatkowe atuty gwarantujące doskonałe ułożenie naszyjnika. Naszyjnik Dwa bursztyny to idealna biżuteria na niezwykły prezent! Pomyśl o tym, gdy już na poważnie zaczniesz rozważać jego zakup! Srebro 925 Masa 21,29 g wymiary 6,7 x 4,5 cm Długość rzemienia na życzenie! Bursztyn mleczny ciemny i jasny.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: