Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Bursztynowy jęzorek-unikatowy bursztyn

Bursztynowy jęzorek-unikatowy bursztyn

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Bursztynowy jęzorek-unikatowy bursztyn

Bursztynowy jęzorek to doskonale zrobiona biżuteria artystyczna. Jeśli poszukujesz pięknej ręcznej pracy to masz przed sobą efekt wielu godzin prawdziwego jubilerstwa. Zaczęło się od dużej nieregularnej bryłki bursztynu. Staranna ocena, a następnie delikatna obróbka i polerowanie, by pozostało jak najwięcej dzieła natury. Projekt miał wyglądać tak, by maksymalnie koncentrować wzrok oglądających na bursztynie. Jego niezwykła forma i wygląd są na tyle interesujące, że nie potrzeba nic więcej. Kształt, naturalne zagłębienia, łuski we wnętrzu oraz płynnie zmieniająca się piękna barwa są atrakcyjnym widokiem dla oka. Grawerowana powierzchnia, na której oprawiony jest bursztyn stanowi piękne i właściwe tło dla tego dzieła natury. Bursztynowy jęzorek to piękny, efektowny wisior-wybierz go i ciesz się sztuką. Masa 29,15 wymiary 8,5 x 4,5 cm Próba 925. Bursztyn. Długość rzemienia na życzenie.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: