Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Spełnienie- ażurowy wisior z pięknym bursztynem

Spełnienie- ażurowy wisior z pięknym bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
588 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Spełnienie- ażurowy wisior z pięknym bursztynem

Wisior Spełnienie to znakomicie wykonana biżuteria artystyczna z pięknym bursztynem. Nie jest ciężki, a jego ażurowa forma jeszcze dodaje mu lekkości. Jasny bursztyn, który oprawiony jest w tym wspaniałym wisiorze ma bardzo ciekawą strukturę. Wygląda tak jakby w jego przezroczystym wnętrzu rozlała się nieprzezroczysta materia zastygając tak na wieki. Ażurowa oprawa pięknie pasuje do tej jasnej odmiany bursztynu i stanowi dla niego wspaniałe tło, Wisior wykonany jest z największą precyzją, a jego forma pozwoli Ci nosić go do wszystkiego. Także nieograniczone możliwości daje duże tradycyjne uszko, bo ten wspaniały wisior z bursztynem możesz nosić na czym zechcesz.Wraz z wisiorem otrzymasz piękny czarny rzemień zakończony srebrem o długości jaką sama wybierzesz. Zamów wisior Spełnienie, by już wkrótce cieszyć się jego pięknem! Wisior Spełnienie może być także znakomitym prezentem wręczonym bliskiej osobie.    Masa 15,6 g Próba 925 Kamień Bursztyn Długość 6 cm Szerokość 4 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: