Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Płatki - piękne kolczyki z bursztynami

Płatki - piękne kolczyki z bursztynami

Autor

Aleja Srebra

      
339 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Płatki - piękne kolczyki z bursztynami

Kolczyki Płatki to srebro bardzo subtelne. Ich ozdobą są śliczne, wyselekcjonowane bursztyny. Oprawione na powierzchni oksydowanego srebra, ślicznie eksponują swoje walory. Wyraźnie widać na dole każdego bursztynu niewielki fragment przezroczystej przestrzeni, podczas gdy pozostałą część bursztynów wypełnia delikatna, mleczna chmurka. Biżuteria artystyczna z bursztynami cieszy się wciąż ogromnym zainteresowaniem. Jej wartość jest największa wtedy, gdy ozdoba ze srebra jest nie tylko piękna i ręcznie wykonana ale również jakość tego wykonania to jakość najwyższa. To wszystko gwarantują kolczyki srebrne Płatki, jeśli sięgniesz po nie przekonasz się, że ,,ręcznie zrobione" w mojej pracowni to znaczy zrobione najlepiej. Wybierz najwyższą jakość z mojej galerii na Arsneo. Masa 8,11 g Próba 925 Kamień Bursztyn Długość 6 cm Szerokość 1,6 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: