Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Seledynowy landrynek-pierścionek z piękną cyrkonią

Seledynowy landrynek-pierścionek z piękną cyrkonią

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Seledynowy landrynek-pierścionek z piękną cyrkonią

Pierścionek z dużą seledynową cyrkonią to gratka dla wielbicielek klejnotów w wydaniu przystępnym dla każdego. Taka biżuteria robi niesamowite wrażenie na każdym, bo ma wiele zalet i wygląda imponująco. Pierścionek jest znakomicie wykonany i jest to projekt, który pozwolił połączyć wielkość kamienia i niezwykłą wygodę w jednym. On doskonale leży na każdym palcu, a ta piękna cyrkonia jest naprawdę duża. Taki pierścionek możesz nosić zawsze i wszędzie, bo trud włożony w ten jubilerski drobiazg dał efekt naprawdę fantastyczny ! Pierścionek jest niezwykle solidnie zrobiony, dostrzegasz to z pewnością oglądając zdjęcia. Takie wykonanie to gwarancja najwyższej jakości biżuterii, którą możesz mieć. Wybierz jakość z mojej pracowni i ciesz się tym co najlepsze ! Masa 8,8 g Próba 925 Kamień Cyrkonia czerwona Długość 1,2 cm Szerokość 1,2cm Rozmiar 13 lub większy

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: