Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Kasztelan-ręcznie robiony pierścień z bursztynem

Kasztelan-ręcznie robiony pierścień z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
449 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Kasztelan-ręcznie robiony pierścień z bursztynem

Kasztelan to pierścionek robiony ręcznie w najlepszym gatunku. Jeśli pragniesz zobaczyć najwyższą jakość ręcznie robionej biżuterii wybierz ten pierścionek. Kasztelan zachwyci Cię przepiękną formą i oczaruje uroczą barwą przezroczystego złota Bałtyku. Naturalny wygląd bursztynu i kształt kryształu, który mu nadałem sprawiają, że trudno oderwać wzrok od tego małego jubilerskiego dzieła. W biżuterii, która opuszcza moją pracownię nie ma przypadku. Każdy detal dopracowany jest z największą starannością, bo tylko wtedy srebrna ozdoba osiąga oczekiwany efekt i cechy produktu luksusowego. Dobrze dobrana grubość materiału i niezwykle jakość wykończenia to gwarancja trwałości i najlepszego wyboru z Arsneo. Pamiętaj również o tym, że Kasztelan to rozmiar 13 ale na Twój rozkaz powiększy się zgodnie z życzeniem. Wybierz Kasztelana i bądź z nim szczęśliwa. Masa 9g, wymiary góry 2,2 x 1,7 cm. Próba 925, rozmiar 13 lub większy !

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: