Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Łódeczka-bardzo elegancki pierścionek z onyksem

Łódeczka-bardzo elegancki pierścionek z onyksem

Autor

Aleja Srebra

      
288 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Łódeczka-bardzo elegancki pierścionek z onyksem

Bardzo ładny, klasyczny pierścionek z onyksem będącym jego głównym elementem zdobniczym. Powierzchnia, na której umieszczona jest oprawka kamienia została pokryta wklęsłym, subtelnym wzorkiem. Choć pierścionki z onyksem spotyka się w srebrnej biżuterii artystycznej, onyks oprawiony w taki sposób to rzadkość na rynku. Forma pierścionka może być bardzo atrakcyjna dla klientek lubiących biżuterię piękną i ciekawą ale jednocześnie taką, która nie wykazuje jakiejś nadmiernej ekspozycji. Ten pierścionek raczej dyskretnie sygnalizuje o swojej obecności na palcu noszącej go damy. Wybierz doskonały pierścionek zrobiony ręcznie, bo ,,ręcznie" w mojej pracowni oznacza zrobione najlepiej. Zamów najlepsze srebro z mojej pracowni i ciesz się doskonałym srebrem artystycznym. Próba 925, masa 8,1 g wymiary góry to 3cm x 1,65 cm. Kamień onyks. Rozmiar 13 lub większy.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: