Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Sens- wisiorek z pięknym bursztynem i chryzokolą

Sens- wisiorek z pięknym bursztynem i chryzokolą

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Sens- wisiorek z pięknym bursztynem i chryzokolą

Sens to biżuteria artystyczna robiona ręcznie. Ten nieduży barwny wisiorek prezentuje się fantastycznie, bo kolory, które zostały w nim zestawione przepięknie do siebie pasują. Śliczna barwa małej chryzokoli choć wygląda ładnie na zdjęciu trochę traci. Bursztyn również na żywo wygląda jeszcze piękniej, bo wtedy doskonale widać jego subtelną strukturę. W celu podkreślenia jego interesującej natury po jednej stronie pozostawiłem widoczną części naturalnej krawędzi. Po tej samej stronie widać w nim coś co przypomina rurkę i być może jest pozostałością jakiejś żywej malutkiej istoty przed milionami lat zastygłej w żywicy. Wisiorek Sens wykonany jest z największą precyzją, a wszystko po to, by zakupiona biżuteria dawała radość i przyjemność noszenia. Wybierz ten barwny wisiorek, bo świetna jakość ma sens, a kolory są po prostu cudne! Masa wisiorka 15,29 g, próba 925, wymiary 7x 2,8 cm Chryzokola, bursztyn. Długość rzemienia na życzenie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: