Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Czarno-żółty Wisiorek z bursztynem i onyksem

Czarno-żółty Wisiorek z bursztynem i onyksem

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Czarno-żółty Wisiorek z bursztynem i onyksem

Czarno-żółty to piękny wisiorek zrobiony ręcznie. Łączy barwę żółtą oraz czarną i dla każdej Pani lubiącej takie zestawienie może być doskonałym wyborem. Czerń onyksu ślicznie komponuje się z mlecznym bursztynem. Nieduże wymiary wisiorka i jego forma to cechy decydujące o tym jak biżuteria sprawdzi się na co dzień. Wisiorek wykonany jest z największą precyzją, a solidne i perfekcyjnie zamknięte oprawki kamieni są gwarancją najwyższej jakości i trwałości zakupionej biżuterii. Z wisiorkiem otrzymujesz czarny rzemień pięknie zakończony srebrem, którego długość sama określisz. Czarno żółty jest gotowy do drogi, jeśli go wybierzesz już wkrótce pojawi się u Ciebie. Masa 11,7 Próba 925 Kamień onyks, bursztyn Długość 6,8 cm Szerokość 2,2 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 29/07/2024. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: