Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Eden- unikatowy wisior z agatem i zielonym onyksem

Eden- unikatowy wisior z agatem i zielonym onyksem

Autor

Aleja Srebra

      
869 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Eden- unikatowy wisior z agatem i zielonym onyksem

Zobacz jak wygląda najlepsza jakość ręcznej pracy! Wisior Eden to biżuteria w najlepszej jakości. Choć tworzona ręcznie nie ma tu miejsca na przypadek. Doskonale dobrane kamienie, perfekcyjna oprawa, a forma niezwykle praktyczna i piękna zarazem. Tu ręczna praca zaczęła się już na etapie obróbki kamieni. Specjalnie wyselekcjonowane i przygotowane do tego projektu wyglądają razem magicznie. Ale główna atrakcja tego wisiora to oczywiście agat z niezwykłym rysunkiem, a nawet swego rodzaju malowidłem. Kilka ślicznie połączonych barw z białą rzeczką pośrodku przyciągnie każde spojrzenie. A oprócz tego agat ma kropeczki, kreseczki, a nawet kilka naturalnych otworów na swojej powierzchni. To prawdziwe dzieło natury! Ozdobiony małym zielonym onyksem w kształcie liska prezentuje się fantastycznie. Wybierz wisior Eden i ciesz się rajskim pięknem. Masa 24,3 g wymiary 8,2 x 2,5 cm kamienie: zielony onyks, agat. Długość rzemienia na życzenie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: