Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Seledynek- pierścionek z efektowną dużą cyrkonią

Seledynek- pierścionek z efektowną dużą cyrkonią

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Seledynek- pierścionek z efektowną dużą cyrkonią

Seledynek to oczywiście pierścionek wykonany ręcznie. Jest to najwyższa jakość biżuterii artystycznej, a duża ilość srebra użyta do jego wykonania jest gwarancją trwałości biżuterii, którą zdecydujesz się kupić. Każdy element tego wspaniałego pierścionka jest odpowiednio solidny i możesz być spokojna, że podczas noszenia nie odkształci się co nierzadko zdarza się w innej biżuterii. Perfekcyjnie oprawiony w tym pierścionku duży piękny kamień to oczywiście cyrkonia. Wyjątkowy urok i blaski zapewnia jej specyficzny fantazyjny szlif. Cała powierzchnia cyrkonii pokryta jest jednej wielkości ściankami o kształcie sześciokąta. Dzięki temu kamień uzyskuje niezwykły blask w otoczeniu nawet słabego światła. Lubisz pokazać światu coś nowego? Seledynek idealnie nadaje się do tej roli. wybierz Seledynka i spędzaj życie razem z nim ! Masa Masa 10,2 g Próba 925 Kamień Cyrkonia fantazyjna Długość 14 mm Szerokość 14 mm Rozmiar 14,5 lub większy

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: