Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Kluczyk - wisior z chryzokolą i pięknym bursztynem

Kluczyk - wisior z chryzokolą i pięknym bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
429 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Kluczyk - wisior z chryzokolą i pięknym bursztynem

Kluczyk to zgrabniutki wisiorek z chryzokolą i bursztynem. Jest zrobiony ręcznie przy pomocy tradycyjnych technik złotniczych i eksponuje uroki dwóch skarbów natury. Pierwszy to niewielka chryzokola o pięknej barwie, a drugi znacznie większy to bursztyn, którego zróżnicowany wygląd jest prawdziwą ucztą dla oczu. Bursztyn i chryzokola połączone w jedną ozdobę stworzyły niezwykle interesującą biżuterię artystyczną. To także przepiękny zestaw kolorów. Każdy kto lubi żywe zielenie i miodowe odcienie bursztynu będzie czerpać maksimum wrażeń podczas obcowaniu z tą niezwykłą biżuterią. Bursztyn to okaz polerowany w taki sposób, by pozostał jego naturalny kształt. Ciemniejsza plamka na środku, to także wklęsły fragmencik naturalnej skorupki, a wszystko po to, by pokazać piękno i zabrać jak najmniej z jego naturalnego wyglądu. Wybierz Kluczyk i otwórz nim to co chcesz. Masa 15,4 g wymiary 8,5 x 2,4 cm chryzokola, bursztyn. Długość rzemienia na życzenie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: