Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Zielony kapturek-pierścionek z piękną chryzokolą

Zielony kapturek-pierścionek z piękną chryzokolą

Autor

Aleja Srebra

      
378 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Zielony kapturek-pierścionek z piękną chryzokolą

Zielony kapturek to znakomicie wykonana biżuteria artystyczna. Jeśli poszukujesz najbardziej oryginalnych pierścionków srebrnych robionych ręcznie to jeden z nich masz przed sobą. Ten śliczny perfekcyjnie wykonany pierścionek ucieszy Cię swym widokiem. Przepiękna barwa chryzokoli znakomicie komponuje się ze srebrem. To wymarzony zestaw kolorystyczny, by czarować nim otoczenie. Nie umknie niczyjej uwadze i na długo pozostawi wrażenie w pamięci każdego. Zielony kapturek ma szeroką bardzo wygodną obrączkę, a do jego wykonania użyłem naprawdę sporej ilości srebra. Rozmiar to 14 ale na twoje życzenie z powiększy się, gdy będzie taka potrzeba. Zielony kapturek czeka na Ciebie, wybierz najlepsze z Arsneo. Masa 12,3 g Próba 925 Kamień Chryzokola Długość 2,3 cm Szerokość 1,8 cm Rozmiar 14 lub większy

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: