Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Skarbiec-super pierścionek z kwarcem rutylowym

Skarbiec-super pierścionek z kwarcem rutylowym

Autor

Aleja Srebra

      
569 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Skarbiec-super pierścionek z kwarcem rutylowym

Pierścionek Skarbiec, to srebrna biżuteria artystyczna z kamieniem niezwykle ciekawym, bo jego wnętrze wypełnione jest mnóstwem niteczek i włosków, które w promieniach światła mienią się złotym blaskiem. Zjawisko szczególnie efektownie uwidacznia się, gdy pierścionek znajdzie się w zasięgu promieni słonecznych. Dla wszystkich kobiet poszukujących srebra bardzo wyjątkowego, kwarc z rutylem może oznaczać spełnienie marzeń i koniec długich poszukiwań pierścionka przeznaczonego dla siebie. Znakomita jakość i perfekcyjna oprawa kamienia, której zadaniem jest pewnie go umocować i jednocześnie zakryć jak najmniej, to dodatkowe atuty tej znakomitej biżuterii. Jeśli bardzo zależy Ci na tym, by w Twojej kolekcji były tylko przedmioty absolutnie wyjątkowe, to pierścionek Skarbiec jest właśnie jednym z nich. Zamów najlepsze z Arsneo. Masa 9 g Próba 925 Kamień Kwarc z rutylem Długość Kamienia 2 cm Szerokość kamienia 1,3 cm Rozmiar 13 lub większy

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: