Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Różdżczka-wisior artystyczny z bursztynem

Różdżczka-wisior artystyczny z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
489 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Różdżczka-wisior artystyczny z bursztynem

Różdżka to naszyjnik zrobiony ręcznie. Taka praca zaczyna się od wyszukania i obrobienia właściwego bursztynowego okazu. Dopiero wtedy, gdy po wypolerowaniu widać już wyraźnie jego wnętrze można przygotować właściwą oprawę. Tak w dużym skrócie wygląda ten proces, bo w rzeczywistości to długie godziny spędzone w towarzystwie bursztynowego i srebrnego pyłu. A wszystko po to by powstał przedmiot niebanalny i przyciągający uwagę swoim pięknem. Bursztynowa Różdżka to srebrna biżuteria artystyczna z najwyższej półki. Doskonale będzie się nosić i wzmacniać Twoje poczucie pewności siebie w najtrudniejszych momentach. Wybierz Różdżkę i zmieniaj świat. Niech jej moc będzie z Tobą. Próba srebra 925, masa 23,84 g Wymiary wisiorka 7,5 x 2,8 cm Długość rzemienia na życzenie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: