Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Karmen- pieścionek z pięknym czaroitem

Karmen- pieścionek z pięknym czaroitem

Autor

Aleja Srebra

      
389 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Karmen- pieścionek z pięknym czaroitem

Karmen to pierścionek z pięknym okazem czaroitu. Wydłużony owalny kamień pełen liliowej barwy robi ogromne wrażenie. Kamień jest dość długi ale jego szerokość nie jest duża więc pięknie zaprezentuje się na każdym paluszku. Karmen to pierścionek wykonany ręcznie, a ręcznie robione w mojej pracowni oznacza zrobione najlepiej. Czaroit jest perfekcyjnie i mocno oprawiony, a to gwarancja Twojego zadowolenia na wiele lat. Czy Karmen skradnie Twoje serce, to zależy już tylko od Ciebie. Najlepsza biżuteria artystyczna czeka na Ciebie.10,4 g Wymiary góry 3 x 1,4 cm kamień - czaroit. Rozmiar 11 lub większy. Masa 10,4 g Próba 925 Kamień Czaroit Długość 3 cm Szerokość 1,4 cm Rozmiar 11lub większy

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: