Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Kama - piękna szeroka efektowna bransoleta srebrna

Kama - piękna szeroka efektowna bransoleta srebrna

Autor

Aleja Srebra

      
449 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Kama - piękna szeroka efektowna bransoleta srebrna

Kama to wspaniała bransoleta wykonana ręcznie ze srebra. Jej szeroki i wypolerowany na wysoki połysk profil, robi oszałamiające wrażenie. Założona na rękę przyjemnie się na niej układa, a jej wielkość bez problemu dopasuje się do ręki o średnim, a także dużym obwodzie. Kama to 32,14 g srebra, jest to ilość, którą idealnie czuje się na ręce i która jest gwarancją jakości oraz trwałości tej biżuterii artystycznej. Jeśli lubisz proste i bardzo efektowne ozdoby ze srebra koniecznie rozważ zakup bransolety Kama. Bransoleta Kama to dużo srebra i niezwykle oszałamiający efekt. Wybierz najlepsze srebro robione ręcznie i pamiętaj Kama jest tylko jedna, więc czas decyzji ma znaczenie. Jej wielkość w najszerszym miejscu to 3cm i zmniejsza się ku jej końcom do 1,5 cm. Przerwa między końcami to 2,7 cm. Bransoleta pasuje na rękę o obwodzie od 16 do 20 cm. Podaj obwód ręki. Próba 925, masa 32,14 g, Szer.max 3cm, szer. min.1,5 cm. Długość 16cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: