Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Gałązka z kwarcami i bursztynem-wisior srebrny

Gałązka z kwarcami i bursztynem-wisior srebrny

Autor

Aleja Srebra

      
888 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Gałązka z kwarcami i bursztynem-wisior srebrny

Gałązka z kwarcami i bursztynem to niezwykła biżuteria artystyczna wykonana ręcznie. Dla poszukiwaczek najpiękniejszej i znakomicie zrobionej biżuterii to doskonała okazja, by znów powiększyć swoją kolekcję o jeszcze jedno oryginalne dziełko. Wisior eksponuje piękno dużego żółtego bursztynu w naturalnej formie. Poddany nieznacznym zabiegom szlifierskim i wypolerowany na wysoki połysk zdobi ten wisior w takim kształcie w jakim stworzyła go matka natura. Inaczej rzecz ma się z kwarcami, które nie są łatwe w obróbce, a stworzenie odpowiednich kształtów i wielkości wymagało ciężkiej, żmudnej i wielogodzinnej pracy. Kwarc to odmiana określana jako sokole oko. Kamienie są niezwykłej urody, a ich starannie wypolerowane powierzchnie pokażą Ci to z czego słyną. Przy każdym nawet najmniejszym ruchu widać w nich bardzo wyraźnie piękny optyczny efekt nazywany pasową migotliwością. Masa 22g, wymiary 8,5 x 3,5 cm Próba srebra 925. Kwarce sokole oko, bursztyn.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: