Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Ogniki-urocze kolczyki z koralami

Ogniki-urocze kolczyki z koralami

Autor

Aleja Srebra

      

+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Ogniki-urocze kolczyki z koralami

Piękne, leciutkie kolczyki z koralami, to srebro artystyczne często poszukiwane przez wielbicielki tego szlachetnego kruszcu tworzonego ręcznie. Ogniki to kolczyki wyróżniające się wśród innych tego typu ozdób z racji przepięknej, soczystej czerwieni korali, która wspaniale komponuje się z delikatnie przyciemnionym srebrem. Dla wszystkich kobiet, które szczególnie upodobały sobie korale, kolczyki Ogniki, to doskonała okazja, by powiększyć swoją kolekcję i jeszcze raz wyróżnić się w tłumie. Korale w Ognikach są oprawione niezwykle starannie i bardzo, bardzo mocno. Również elementy łączące oraz agrafki zostały wykonane tak, by zapewnić kolczykom najwyższą trwałość i zagwarantować, że biżuteria, którą kupisz, to produkt markowy z najwyższej artystycznej półki. Zamów Ogniki by iskrą piękna rozświetlić swój nowy wizerunek! Weź najlepsze z Arsneo.pl Masa 6,6 g Próba 925 Kamień Koral Długość 5 cm Szerokość 1,67c

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: