Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Błękitne torebki-kolczyki z pięknymi labradorytami

Błękitne torebki-kolczyki z pięknymi labradorytami

Autor

Aleja Srebra

      
348 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Błękitne torebki-kolczyki z pięknymi labradorytami

Błękitne torebki to unikatowe kolczyki artystyczne z malutkimi labradorytami w kształcie trójkątów. Jeśli przymierzałaś się już do zakupu takiej biżuterii to wiesz, że świetnie zrobionych kolczyków z labradorytami stanowiącymi piękną parę nawet w internecie jest jak na lekarstwo. Nie ma w tym nic dziwnego, bo moc biżuterii to kamienie, a z ich dostępnością nawet u wyspecjalizowanych sprzedawców nie jest łatwo. Labradoryty w Migotkach to malutkie kamienie specjalnie szlifowane do tego konkretnego projektu. Oczywiście zanim przystąpiłem do prac szlifierskich przeprowadziłem niezwykle staranna selekcję pod kątem barw oraz sposobu odbijania świata. Wszystko to dlatego, by Migotki stanowiły piękną i niepowtarzalną parę. Te wspaniałe kolczyki to owoc prawdziwego jubilerstwa, a oprócz piękna ich zaletą jest także niewielka masa, bo ważą zaledwie 5,8 g. Wybierz te śliczne kolczyki i ciesz się ich pięknem! Masa 5,8 g. wymiary 4 x 1,2 cm, Kamienie-labradoryty, zapięcia otwarte.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: