Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Uczucie-naszyjnik z chryzoprazem i onyksem ziel.

Uczucie-naszyjnik z chryzoprazem i onyksem ziel.

Autor

Aleja Srebra

      
440 PLN 489 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Uczucie-naszyjnik z chryzoprazem i onyksem ziel.

Naszyjnik z takim dużym i wspaniałym kamieniem w kształcie serca nie mógł nazywać się inaczej. Jest w nim jeszcze chryzopraz, piękny z innym rodzajem zieleni ale to właśnie zielony onyks był inspiracją do stworzenia tej niezwykłej, srebrnej biżuterii. Wspaniała, głęboka barwa zieleni musi się podobać, bo jest wyjątkowo piękna. Oba kamienie perfekcyjnie oprawione i połączone w jedną ozdobę prezentują się znakomicie i równie znakomicie zdobić będą kobietę, która zdecyduje się zakupić naszyjnik Uczucie. Biżuteria artystyczna, którą widzisz przed sobą może być niezwykłą pamiątką.Uczucie może być także pomysłem na wspaniały i cenny prezent dla bliskiej osoby. Kto wie, może to Ty będziesz tą szczęśliwą osobą. Może warto zaprosić do Arsneo.pl kogoś bliskiego i pokazać mu piękno, które właśnie odkryłaś ? Masa 35,2 g Próba 925 Kamień Chryzopraz, zielony onyks Długość 5,8 cm Szerokość 3,2 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: