Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Wisienki-piękne kolczyki z koralami

Wisienki-piękne kolczyki z koralami

Autor

Aleja Srebra

      
288 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Wisienki-piękne kolczyki z koralami

Kolczyki Wisienki to biżuteria z koralem robiona ręcznie. Nie są duże ale ich żywa czerwień gwarantuje widoczność wszędzie gdzie się pojawisz. Wpięte w uszy przyciągną każde spojrzenie, bo wyglądać będą wyśmienicie. Jako dodatek możesz zestawić je z ulubionym ubiorem w kolorze czerwonym ale nie tylko. Czerwień świetnie wygląda także z kolorem czarnym, żółtym, zielonym, a nawet czerwonym czy niebieskim. Dobrym pomysłem może być także ciekawie dobrany lakier do paznokci. Możliwości jest całe mnóstwo i nie warto się ograniczać. Wybierz kolczyki Wisienki i ciesz się nimi tak jak chcesz. Zrobione są z największą precyzją, a to gwarancja Twojego zadowolenia z dokonanego zakupu i radości przez wiele długich lat! Masa 5,4 g Próba 925 Kamień Koral Długość 1,4 cm Szerokość 1,4 cm Rozmiar

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: