Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Mentor- pierścionek z pięknym turkusem

Mentor- pierścionek z pięknym turkusem

Autor

Aleja Srebra

      
369 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Mentor- pierścionek z pięknym turkusem

Mentor to perfekcyjnie wykonany pierścionek z pięknym turkusem. To efekt precyzyjnej ręcznej pracy nie tylko ze srebrem ale także z samym kamieniem. Ten naturalny turkus był dużym odłamkiem skały ale ostatecznie w toku wytężonych prac szlifierskich nadałem mu kształt i wygląd jaki sobie wyobraziłem. Paleta barw turkusu jest dosyć szeroka, a w tym konkretnym kamieniu bardziej bliższa chyba koloru zielonego. Trudno się zdecydować jak określić tę piękną barwę ale kamień wygląda czarująco, a doskonale wykonany pierścionek jeszcze ten efekt wzmacnia. Jeśli cenisz sobie rękodzieło w najlepszym wydaniu, a kolor tego naturalnego turkusu robi na Tobie wrażenie wybierz go czekaj z niecierpliwością, bo naprawdę warto! Masa 7,6 g wymiary góry 2 x 1,7 cm turkus naturalny, rozmiar 12 lub większy.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: