Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Retro akwamaryn-pierścionek w dawnym stylu

Retro akwamaryn-pierścionek w dawnym stylu

Autor

Aleja Srebra

      
369 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Retro akwamaryn-pierścionek w dawnym stylu

Retro akwamaryn to świeżo zrobiony pierścionek z naturalnym akwamarynem wyszlifowanym z niewielkiego kawałka minerału. Chociaż zrobiony współcześnie wygląda jak pierścionek sprzed lat. Wykonany z największą precyzją pięknie ozdobi każdą kobiecą dłoń. Główne powierzchnie wokół kamienia oraz cała obrączka ozdobione są wyraźną fakturą. Te powierzchnie są także oksydowane, a wraz z polerowanymi krawędziami i oprawą kamienia pięknie podkreślają styl pierścionka. Pierścionek wykonany jest z niezwykłą precyzją wyróżniającą biżuterię z mojej pracowni spośród całej masy innych dzieł artystycznych. Nie jest ciężki, a gdy go wybierzesz przekonasz się jak fantastycznie i wygodnie leży na paluszku. Doskonały stosunek jakości do ceny to wisienka na torcie. Masa 7,9 g wymiary góry 2,3 x 1,8 cm. Rozmiar 19 lub większy. Kamień-akwamaryn.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: