Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Pocieszek-wisiorek z agatem i bursztynem

Pocieszek-wisiorek z agatem i bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
438 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Pocieszek-wisiorek z agatem i bursztynem

Pocieszek to biżuteria artystyczna robiona ręcznie. Nie tylko srebro ale także bursztyn oraz agat są dziełem żmudnej pracy jubilerskiej. Głównym kamieniem eksponowanym w tej kompozycji jest właśnie agat. Odcięty z większej bryły z niezwykłym wyglądem wzbudza ogromne zainteresowanie. Jego wygląd urozmaicają także maleńkie dziurki, które pokrywają jego powierzchnię. Bursztyn to rodzaj jantaru przezroczystego o pięknej miodowej barwie. Jeśli lubisz założyć coś bardzo oryginalnego wybierz ten wisiorek. Pocieszek to piękna biżuteria, która przyniesie Ci mnóstwo radości z dokonanego zakupu. Wybierz najlepszą jakość i świetnie zrealizowany projekt. Wraz z wisiorkiem otrzymujesz rzemień, którego długość sama wybierasz! Masa 24 g, wymiary 7,5 x 2,8 cm. Kamienie to agat i bursztyn. Próba 925.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 29/07/2024. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: