Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Pogodny-wisior z pięknym larimarem i bursztynem

Pogodny-wisior z pięknym larimarem i bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
749 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Pogodny-wisior z pięknym larimarem i bursztynem

Pogodny to biżuteria artystyczna stworzona ręcznie. Ten wspaniały srebrny wisior powstał dzięki połączeniu pięknego jasnego larimaru z jasnym mlecznym bursztynem. Zarówno larimar jak i bursztyn mogą poszczycić się pięknymi rysunkami na swojej powierzchni. W larimarze są to białe żyłki urozmaicające błękit, a bursztyn ma jaśniejsze i ciemniejsze plamki w swoim wnętrzu, Kamienie są nie tylko bardzo ciekawe ale i pięknie dopasowane do siebie. Mimo dosyć różnych kształtów tworzą śliczną formę i ciekawy zestaw kolorów. To świetnie zrobiona biżuteria! Ten srebrny wisior doskonale uzupełni kreację z jasnych delikatnych kolorów, a kiedy zajdzie potrzeba pięknie rozjaśni zbyt ciemny strój. Jesli go wybierzesz doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, dlatego warto go mieć. Masa 20,6 g Próba 925 Kamień Larimar, bursztyn Długość 7,3 cm Szerokość 3,3 cm Rozmiar Długość rzemienia na życzenie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: