Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Serduszkowiec-śliczny pierścionek z bursztynem

Serduszkowiec-śliczny pierścionek z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
389 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Serduszkowiec-śliczny pierścionek z bursztynem

Serduszkowiec to znakomicie zrobiony pierścionek z jasnym bursztynem. To typowa ręczna praca od przygotowania bursztynu aż po perfekcyjne wykończenie każdego srebrnego detalu. Surowy bursztyn to oczywiście bryłki, które wymagają starannej selekcji. Dopiero, gdy znajdzie się ta najlepsza, rozpoczyna się obróbka wstępna, która nada mu właściwy kształt. Później jeszcze trochę szlifowania i polerowania aby móc w końcu zacząć pracę ze srebrem. Tak wygląda to w dużym skrócie, a tworzenie samego pierścionka to proces jeszcze dłuższy i bardziej żmudny. Oczywiście pod warunkiem, że dzieło, które powstaje ma wyróżnić się nie tylko swoim urokiem ale także najwyższą jakością wykonania. Taki jest Serduszkowiec, którego nazwa pochodzi od bocznych elementów w kształcie serduszek. Pierścionek jest perfekcyjnie wykończony i znakomicie będzie leżeć na każdym paluszku. Wybierz ten wspaniały pierścionek i ciesz się jego pięknem! Masa 7 g, wym. 2x1,8 cm, próba 925, bursztyn. Rozmiar 12 lub większy.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: