Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Zielona wyspa-naszyjnik z zielonym agatem

Zielona wyspa-naszyjnik z zielonym agatem

Autor

Aleja Srebra

      
468 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Zielona wyspa-naszyjnik z zielonym agatem

Wyspa to naszyjnik z dużym wisiorem, to biżuteria artystyczna jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. Kamień w niej to plaster zielonego agatu i choć podobne minerały można spotkać na rynku kamieni, to nikt nie oprawia ich w ten sposób, bo metoda oprawy kamieni to jedna z cech, które wyróżniają biżuterię artystyczną z mojej pracowni. Na czym polega ta oprawa? Ten sposób polega na niezwykle starannym dopasowaniu srebrnej obwódki do kształtu i wysokości kamienia. Plaster agatu oprawiony jest w taki sposób, by jego brzeg był zakryty srebrem tylko do pewnej wysokości. Dzięki temu piękno agatu wyeksponowane jest maksymalnie, a minerał tak umocowany wygląda przepięknie.To niezwykle żmudna praca wymagająca wieloletniego doświadczenia w jubilerstwie. Każda ozdoba ozdoba wykonana w ten sposób staje się biżuterię z najwyższej artystycznej półki. Wybierz Zieloną Wyspę i ciesz się jej widokiem. Długość rzemienia na życzenie. Masa 30,8 g Próba 925 Kamień Agat Długość 6,3 g Szerokość 4 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: