Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Szelest-oryginalny wisior z bursztynem

Szelest-oryginalny wisior z bursztynem

Autor

Aleja Srebra

      
558 PLN
+ koszt przesyłki: 9.00 PLN (więcej informacji)

Szelest-oryginalny wisior z bursztynem

Wisior Szelest to biżuteria artystyczna z najwyższej półki. Niezwykle precyzyjne wykonanie przekona Cię, że dobra ręczna praca wciąż istnieje. Spójrz na ten wspaniały wisior, który w rzeczywistości wygląda jeszcze piękniej. Wszystko w nim wykonane jest z precyzją niespotykaną u innych twórców. Pięknie wypolerowany bursztyn, solidna oprawka otulająca go bardzo dokładnie na całej długości i oryginalny projekt To są cechy najlepszego tradycyjnego jubilerstwa. Wszystko to jest gwarancją jakości i trwałości zakupionej biżuterii. Wisior Szelest jest nie tylko perfekcyjnie wykonany ale także wygodny w noszeniu, bo nie znajdziesz w nim haczących końców i ostrych krawędzi mogących uszkodzić ulubione ubrania. Wraz z wisiorem otrzymasz czarny rzemień zakończony srebrem. Wybierz Szelest dla siebie i ciesz się jego pięknem. Ta wspaniała biżuteria artystyczna może być także doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego. Próba 925, masa 17,7 g wymiary 7,5 x 3 cm Długość rzem. na życzenie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (9.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: